Ring på 70 27 85 11 for priser og bestilling af kørsel

Logistik Centralen A/S
Telehøjen 4-6
5220 Odense SØ
Tlf. 70 27 85 11
Fax 70 27 95 11
administration@logistikcentralen.dk

Åbent hverdage: 8-16

 

Vi drukner i ansøgninger!!!!!

Vi har efter offentliggørelsen af vores nye store ordre modtaget rigtig mange ansøgninger. For at få tid til at gennemgå alle, så er vi desværre nødt til at lukke for flere ansøgninger.

Tak for din interesse for vores virksomhed.

kort 

Find medarbejder:

LEDELSE:

dennis

Dennis Just

Direktør

 

Direkte tlf.: +45 6310 4514
Mobil tlf.: +45 2086 1411
dennisjust@logistikcentralen.dk

Jan

JAN K. FORSSTRÖM

Driftschef

 

Direkte tlf.: +45 6310 4515
Mobil tlf.: +45 4060 6647
jan@logistikcentralen.dk

soren

SØREN KJÆR

Administrationschef

 

 

Direkte tlf.: +45 6310 4516
soeren@logistikcentralen.dk

SALG:

Jakob

JAKOB FINK

Logistikkonsulent

 

Mobil tlf.: +45 5159 0983
jakob@logistikcentralen.dk

   

DISPONENTER / SALG:

Sonny

SONNY HILDEBRAND

Kørselschef

 

Direkte tlf.: +45 6310 4513
Mobil tlf.: +45 2140 1311
sonny@logistikcentralen.dk

Lars

LARS EJLSKOV

Disponent

 

Direkte tlf.: +45 6310 4510
Mobil tlf.: +45 2566 1888
lars@logistikcentralen.dk

Henrik-Marskot

HENRIK MARSKOT

Disponent

 

Direkte tlf.: +45 6310 4517
Mobil tlf: +45 2566 1882
marskot@logistikcentralen.dk

LAGER: BOGHOLDERI:

peter

PETER HIMMELSTRUP

Teamleder på lageret

 

Direkte tlf.: +45 6310 4521
Mobil tlf.: +45 3017 4010
peter@logistikcentralen.dk

Karin

KARIN JENSEN

Bogholder

 

 

Direkte tlf.: +45 6310 4512
karin@logistikcentralen.dk

Annette

ANNETTE ATTLE

Kontorassistent

 

 

Direkte tlf.: +45 6310 4524
annette@logistikcentralen.dk